// Nasza oferta

Sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych jest jednym z najczęściej wykonywanych przez nas zleceń. Codziennie na całym świecie miliony ludzi realizują zakupy online. Posiadanie nowoczesnego i funkcjonalnego sklepu internetowego pozwala na stworzenie realnego źródła dochodu. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie budowy sklepów internetowych, sklepy wypuszczone spod naszych skrzydeł są nowoczesne i funkcjonalne. Naszą pracę – czyli tworzenie sklepów internetowych – opieramy o najnowsze trendy panujące na rynku i sprawdzone technologie, dlatego też nasze produkty są idealnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

Tworzenie sklepów internetowych – dlaczego właśnie  my?

Wykorzystujemy popularne narzędzia do budowy sklepów internetowych, pozwala to na obniżenie kosztów budowy takiego sklepu, zapewnia przyjazny interfejs do obsługi, a także bezpieczeństwo dla Klienta sklepu internetowego. Zadowolenie Klienta jest dla nas kluczowym aspektem podczas współpracy, a mając na względzie to, że wpływ na nie mają jakość i cena usług, staramy się zachować w tej kwestii kompromis.

Dla wielu osób bardzo ważną kwestią jest również czas realizacji. Tworzenie sklepów internetowych z EastMedia nie wiąże się z długim czasem oczekiwania. Nasze prace rozpoczynamy tuż po ustaleniu szczegółów dotyczących danego projektu i na bieżąco informujemy o ich postępach. Na każdym z etapów mają Państwo możliwość poznania szczegółów.

// Cechy naszych realizacji

Podstawowe funkcjonalności
naszych sklepów

Nielimitowana ilość produktów

Producenci gotowych rozwiązań dla sklepów internetowych oferują swoje oprogramowanie w miesięcznym abonamencie, którego wysokość często zależy od takich parametrów jak: ilość produktów lub transfer. Nasze rozwiązania nie są ograniczone ilością produktów w sklepie.

Stan magazynowy w panelu

Oprogramowanie, które wykorzystujemy posiada wbudowane funkcje, które pozwolą w prosty sposób zarządzać stanami magazynowymi produktów, a w przypadku niedostępności danego produktu nie będzie możliwości jego zamówienia.

Zakupy bez rejestracji

W ramach funkcji sklepu internetowego bez najmniejszego problemu klient dokona zakupu bez konieczności rejestracji, co w przypadku wielu osób jest dużą wygodą i oszczędnością czasu.

Kody rabatowe

System kodów rabatowych to marketingowy strzał w dziesiątkę – nic nie działa na klienta bardziej przyciągająco niż promocje. Dodatkowo istnieje możliwość generowania indywidualnych kodów, ważnych określony czas lub określoną ilość aktywacji.

Różne opcje i ceny przesyłki

Nasze sklepy internetowe można zintegrować z największymi firmami kurierskimi. Umożliwia to śledzenie paczki z poziomu sklepu, a także ustawienie rożnych cen dostawy w zależności od firmy kurierskiej lub kraju wysyłki.

System faktur

Projektowane przez nas sklepy internetowe posiadają funkcję generowania klientom faktur proforma, faktur VAT lub paragonów, dzięki czemu nie trzeba ręcznie generować rachunków za złożone przez klienta zamówienia.

Wyszukiwarka produktów

Zaawansowana wyszukiwarka produktów pozwala klientom w szybki sposób przefiltrować cały sklep, dzięki czemu klient bez problemu odnajduje poszukiwany przez siebie produkt.

Systemy płatności

Zapewniamy wszystkim naszym Klientom bezpieczny i stabilny hosting, zarządzany w pełni przez nas.

// Zobacz także

Usługi dodatkowe

Modyfikacje sklepów
Administracja
Hosting
// Poznaj ich opinie

Zaufało nam
wiele firm z różnych branż

// Napisz do nas! Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na twoje pytania 24/7

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?