Oferta

Sklepy internetowe

Własny sklep internetowy jako platforma handlu elektronicznego od kilku lat stale rozwija się w Polsce i stanowi duży procent wartości całkowitej sprzedaży detalicznej.

Profesjonalny wygląd

Projektowane przez nas sklepy internetowe budowane są zgodnie najnowszymi trendami.

Szybkie płatności

Wszystkie realizowane przez nas sklepy wyposażone są w szybkie i bezpieczne płatności online.

Responsywność

Każdy sklep internetowy, którą budujemy jest w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych.

Intuicyjny panel

Wykorzystywane przez nas rozwiązania gwarantują łatwą aktualizację produktów w sklepie.

Dlaczego my?

Wykonujemy sklepy internetowe w oparciu o najnowsze rozwiązania, które zapewniają łatwe poruszanie się klienta po sklepie, a także pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Bazujemy na ogólnodostępnych systemach CMS dla rozwiązań e-commerce, gwarantuje to pełne bezpieczeństwo i możliwość prostego wprowadzania innowacji.

Podstawowe funkcje naszych sklepów

Rozwiń i poznaj szczegóły poniższych funkcji

Nielimitowana ilość produktów
Producenci gotowych rozwiązań dla sklepów internetowych oferują swoje oprogramowanie w miesięcznym abonamencie, którego wysokość często zależy od takich parametrów jak: ilość produktów lub transfer. Nasze rozwiązania nie są ograniczone ilością produktów w sklepie.
Stan magazynowy w panelu sklepu
Oprogramowanie, które wykorzystujemy posiada wbudowane funkcje, które pozwolą w prosty sposób zarządzać stanami magazynowymi produktów, a w przypadku niedostępności danego produktu nie będzie możliwości jego zamówienia.
Systemy płatności
Oferujemy integrację z jednym lub kilkoma systemami płatności, które mogą działać równolegle obok siebie. Oferowanie szerokiej gamy metod płatności ułatwia klientom dokonanie zakupu.
System faktur
Projektowane przez nas sklepy internetowe posiadają funkcję generowania klientom faktur proforma, faktur VAT lub paragonów, dzięki czemu nie trzeba ręcznie generować rachunków za złożone przez klienta zamówienia.
Zakupy bez rejestracji
W ramach funkcji sklepu internetowego bez najmniejszego problemu klient dokona zakupu bez konieczności rejestracji, co w przypadku wielu osób jest dużą wygodą i oszczędnością czasu.
Różne opcje i ceny przesyłki
Nasze sklepy internetowe można zintegrować z największymi firmami kurierskimi. Umożliwia to śledzenie paczki z poziomu sklepu, a także ustawienie rożnych cen dostawy w zależności od firmy kurierskiej lub kraju wysyłki.
Kody rabatowe
System kodów rabatowych to marketingowy strzał w dziesiątkę - nic nie działa na klienta bardziej przyciągająco niż promocje. Dodatkowo istnieje możliwość generowania indywidualnych kodów, ważnych określony czas lub określoną ilość aktywacji.
Wyszukiwarka produktów
Zaawansowana wyszukiwarka produktów pozwala klientom w szybki sposób przefiltrować cały sklep, dzięki czemu klient bez problemu odnajduje poszukiwany przez siebie produkt.

Jak to robimy?

Program pracy

1
Analiza klienta
Sprawdzamy jakie rozwiązania będą najlepsze, analizujemy odbiorców.
2
Wybór rozwiązań
Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb, które zostały ustalone w analizie.
3
Prace wdrożeniowe
Budujemy sklep zgodnie z wytycznymi i konsultujemy poprawki.
4
Uruchomienie sklepu
Umieszczamy działający sklep na serwerze i finalizujemy zamówienie.

Rozpocznij współpracę z nami, napisz do nas.

Close
Compare