// Nasza oferta

Reklama Facebook Ads

Reklama Facebook Ads jest systemem promocyjnym platformy Facebook, umożliwiającym stworzenie i wykupienie reklam nie tylko w serwisie Facebook, ale również należących do niego: Instagramie, w Messengerze i Audience Network Facebooka. Działania reklamowe przy wykorzystaniu Facebook Ads mogą być bardzo efektywne. Aby jednak było to możliwe trzeba dobrze musi zostać spełnionych kilka podstawowych warunków. Znajomość działania samej platformy, a w szczególności Menedżera firmy, który pozwala na tworzenie kampanii stanowi podstawę do podjęcia właściwych działań.

Mimo że system reklamowy Facebooka jest stale udoskonalany pod kątem łatwej obsługi nawet przez osoby, które wcześniej nie miały z nim styczności, to jednak wdrożenie wielu przydatnych funkcji wymaga wiedzy i doświadczenia. Reklama Facebook Ads pozwala pozyskiwać nowych klientów, utrzymywać i budować relacje z obecnymi oraz tworzyć pozytywny wizerunek marki.

W obecnych czasach media społecznościowe odgrywają ważną rolę w życiu praktycznie każdego człowieka. Z Facebooka korzysta co miesiąc ponad 2 mld ludzi na całym świecie. Potencjalni klienci Twojej firmy są zarówno na Facebooku, Messengerze czy Instagramie. Klucz, to przygotowanie i skierowanie komunikatu czy całej kampanii pod kątem celów, grupy odbiorców, formatu i budżetu. Reklama Facebook Ads? Tak, my zajmujemy się tym kompleksowo!

// Co na tym zyskasz?

Poznaj benefity z reklamy Facebook Ads

Ogromna społeczność

Facebook to wielomilionowa społeczność potencjalnych Klientów.

Określona grupa docelowa

Jesteśmy w stanie precyzyjnie określić grupę odbiorców Twojej reklamy.

Niski koszt

Facebook pozwala stosunkowo niskim kosztem uzyskać duży odbiór reklamy.

Szybkie efekty

Twoja reklama pojawia się od razu po jej publikacji na Facebooku.

Remarketing

Możemy skierować reklamy do osoby, która niedawno odwiedziła fanpage.

Różne formy reklamy

Facebook Ads pozwala na różne formy reklamy, m. in. post, wideo, grafika.

// Napisz do nas! Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na twoje pytania 24/7

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

// Poznaj ich opinie

Zaufało nam
wiele firm z różnych branż