// Nasza oferta

Pozycjonowanie i SEO

Zwykło się mawiać, że strona internetowa jest wizytówką danej firmy. Jednak nawet najlepsza pod względem graficznym i najbardziej funkcjonalna strona będzie znaczyła niewiele jeśli nie będzie widoczna dla użytkowników. Właśnie z tego względu warto zadbać o jej optymalizację pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach. W ramach naszych działań przygotowujemy witryny zarówno pod kątem technicznym, jak i tekstowym, zgodnie z najnowszymi zasadami SEO.

Zwracamy uwagę, aby przygotowywane przez nas treści tekstowe do optymalizacji witryny pod wyszukiwarki nie tylko odpowiadały wymaganiom algorytmów, ale również były atrakcyjne dla osób, które trafiają na stronę. Wychodzimy bowiem z założenia, że generowanie ruchu na stronę, która nie będzie odpowiadała na zapytania potencjalnego klienta nie przełoży się na oczekiwane efekty. Obecnie jest to tym bardziej istotne, że najnowsze algorytmy wyszukiwarek zwracają uwagę na to, czy dana treść odpowiada na szukane przez użytkownika pytanie.

W ramach działań SEO on-site – poza przygotowywaniem właściwej struktury strony i merytorycznych, wartościowych treści – dbamy również m.in. o optymalizację kodów, linkowanie wewnętrzne, responsywność stron czy właściwą strukturę linków i budowy tekstów.

// Napisz do nas! Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na twoje pytania 24/7

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

// Poznaj ich opinie

Zaufało nam
wiele firm z różnych branż