Oferta

Administracja stron internetowych

Strony i sklepy internetowe wymagają nieustannych działań, które sprawiają, że działają niezawodnie i bezpiecznie

Na czym polega administracja stron?

Decydując się na przekazanie nam opieki administracyjnej nad stroną internetową lub sklepem online, powierzasz nam obowiązki związane z zapewnieniem poprawnego działania witryny. Nasze działania polegają na zagwarantowaniu bezpieczeństwa i nieprzerwanego działania Twojej strony.

Administracja stroną internetową wymaga posiadania wiedzy i umiejętności w tym zakresie, ma to ogromne znaczenie dla poprawnego działania strony internetowej. Dlatego też warto przekazać swoją stronę internetową pod opiekę naszych doświadczonych administratorów, którzy zadbają o jej prawidłowe działanie.

Podstawowe warianty współpracy

Jednorazowa aktualizacja

Jest to najprostszy wariant współpracy, przeznaczony dla Klienta, który nie potrzebuje częstej aktualizacji strony. W taki przypadku każdą wycenę wykonujemy przed rozpoczęciem prac, a jej wysokość zależy od zakresu prac.

Stała współpraca

Ten rodzaj współpracy skierowany jest do osób, które potrzebują regularnej administracji strony lub sklepu internetowego, przeprowadzania bieżących aktualizacji i backupu danych. Wyceny dokonujemy w ramach miesięcznego abonamentu, a prace realizujemy na podstawie podpisanej umowy.

Jak to robimy?

Program pracy

1
Analiza strony
Sprawdzamy aktualny stan strony, przeprowadzamy jej pełny audyt
2
Nawiązanie współpracy
Razem z Klientem decydujemy o zakresie współpracy
3
Prace administracyjne
Na bieżąco prowadzimy prace związane z poprawnym działaniem strony
4
Raportowanie prac
Klient na bieżąco otrzymuje od nas raport z przebiegu prac

Rozpocznij współpracę z nami, napisz do nas.

Close
Compare